מן העיתונות

מתוך מגזין  TimeOut  |  פברואר 2016

שומרת יופי: נעמי גדיש

נעמי גדיש, מומחית לקוסמטיקה רפואית, על טיפולים פרקטיים ומהירי תוצאות לשימור, שיפור, תיקון ושינוי העור

את אחד המשפטים שמבהירים הכי טוב, כנראה, את מה שיש לנעמי גדיש – מומחית לקוסמטיקה רפואית – להציע, היא שמעה מהלקוחות שלה: "מאז שאני אצלך, הפסקתי עם המייק-אפ, וזה בדיוק מה שרציתי. לצאת מהמקלחת בלי להתחבר לתיק האיפור".

הקליניקה של נעמי גדיש ממוקמת על גבול יפו-תל אביב ומתמחה במגוון טיפולים לעור: החל מאקנה (גם לבוגרים, לא רק למתבגרים וכן באקנה של הגוף), דרך טיפולי קוסמטיקה לגברים וכלה בטיפולי אנטיאייג'ינג מסוגים שונים (פילינג, לייזר, מזוטרפיה, חומרים ייחודיים ועוד). את דרכה בתחום החלה לפני כעשור, זאת אחרי שעסקה בעיצוב תעשייתי: "החיבור בין שני העולמות – מעבר לחיבה העזה לאסתטיקה – הוא האהבה לחומרים, ולריאקציה שלהם על חומרים אחרים. בסופו של דבר גם העור שלנו הוא.. חומר".

צעד אחד קדימה

לצד לימודים מקצועיים (קורסים לדרמטולוגיה ולכימיה קוסמטית), בחרה גדיש להתלמד (בהתנדבות) אצל רופאים מהמובילים בתחומם בארץ. "זה הקנה לי ביטחון, הבנה מקיפה ויכולת לראות צעד אחד קדימה לאן אפשר להגיע עם העור, במידה ועובדים איתו נכון. גם היום קורה לא פעם שאני עובדת בשיתוף פעולה עם רופא זה או אחר לצורך טיפול מדויק יותר".

קוסמטיקה בהוט קוטור

לכל אורך השנים שומרת הקליניקה על מסורת הטיפול האישי, תוך ליווי מלא של הלקוח/ה מתחילת התהליך ועד סופו: "זהו אחד היתרונות הרבים של מטפלת אחת מול לקוח. זו רק אני שפוגשת את הלקוחה, מכירה אותה, שומעת על הציפיות שלה ותופרת לה את 'החליפה' המתאימה לה במדויק. הרי לכל אחת ההרגלים שלה, היכולות שלה לעמוד בשגרת טיפולים זו או אחרת, כאשר הקשר איתה לאורך סדרת הטיפולים הוא רציף וחשוב. ממש כמו דיאטנית קלינית שבונה לך תפריט בהתאם לשינוי שאת רוצה להשיג. אני רוצה לגרום ללקוחות להכיר את העור שלהן, והן בהחלט מגיעות לזה עם הזמן".

גם גברים

מסתבר שזו תופעה רווחת, וגם גברים רוצים לטפח ולשמור על העור: "בחו"ל זה כבר סטנדרט, וגם כאן לשמחתי מתחילים לראות זאת יותר ויותר. בזכות העובדה שזו קליניקה קטנה ואישית, גברים מרגישים נוח לבוא ולקבל טיפול וייעוץ איך לדאוג לעור".

פגישה, תהליך, תוצאות

השלב הראשון בפגישה עם מטופל/ת הוא אבחון, הכולל היכרות עם המצב הרפואי בכלל ושל העור בפרט. "לאחר שיחת היכרות ותיאום ציפיות אני מאבחנת מה הכי בעייתי מבחינת הלקוחות מצד אחד – שיקום של העור, למשל, נפח, טקסטורה, מיצוק או גוון ופיגמנטציה – ומה ייתן את התוצאות המהירות ביותר מצד שני. זה חשוב לי, כי אם לא מתחילים לראות תוצאות אחרי כחודש, מתייאשים. ואפשר להגיע לתוצאות מעולות – ומהר. ועוד משהו: ככל שמתחילים מוקדם יותר, כך אפשר להגיע רחוק יותר עם עור שנראה נפלא".

 

 

מתוך מגזין  TimeOut  |  אוגוסט 2014

השירות החשאי: הכירו את אנשי המקצוע הסודיים של תל אביב

הם נחשבים למומחים בתחומים, ידועים רק למביני עניין וחלקם לא מקבלים כל אחד לפתחם. החייט, המקעקע, הספר, הקוסמטיקאית והבשלנים הסודיים של תל אביב

כתבה מהעיתונות

 

הקוסמטיקאית: נעמי גדיש

הדבר הכי מפתיע אצל נעמי גדיש, קוסמטיקאית רפואית המתמחה בטיפולי פנים, הוא ש־40 אחוז מהלקוחות שלה הם גברים. "אני אוהבת לעבוד עם גברים, היא אומרת, "אני לא קוסמטיקאית טיפוסית, ואף פעם לא תצליחו לראות על הלקוחות שלי שהם עוברים טיפולים יסודיים. הם פשוט יוצאים מכאן נקיים ואסתטיים יותר". את הקריירה שלה החלה גדיש בעיצוב תעשייתי, אבל קורס בסיסי שעשתה בקוסמטיקה שאב אותה לתחום, ומאז עברה אינסוף התמחויות אצל רופאים פלסטיים, ועל הדרך למדה גם דרמטולוגיה.

המכון שלה ממוקם בבניין מגורים בפלורנטין, והלקוחות נהנים מתחושה של בית. לא תמצאו אצלה מתקן מים, אלא תוכלו לפתוח את המקרר ולמזוג לכם משקה. "כל לקוח עובר אצלי תהליך. זה לא זבנג וגמרנו אלא מערכת יחסים ארוכה", היא אומרת, "הם שולחים לי תמונות בווטסאפ, כך שאוכל לעקוב אחר הצלחת הטיפול".

290-500 ש"ח לטיפול פנים. 054-4366316

 


 

מתוך מגזין דה מרקר לנשים  |  ספטמבר 2015

 

מתוך מגזין מנטה  |  נובמבר 2019